::
::
::
::
::
::
::

Wszystkie zabiegi wykonywane są z wykorzystaniem nowoczesnego, specjalistycznego sprzętu m.in. marki HEBE oraz gabinetowych kosmetyków renomowanych firm takich jak: ARKANA, CLARENA.

NOWOŚCI

Dual Laser sPTF + oraz aparatura Hi-Tech
juŻ dostĘpne w naszym gabinecie! !

LASER SPTF +
Laser SPTF+ jest najnowszym osiągnięciem
w dziedzinie laseroterapii.
Łączy w sobie wiele funkcji dostosowanych indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta. Laser SPTF+ łączy energię świetlną oraz cieplną dla uzyskania najwyższej skuteczności.W przypadku SPTF+, dzięki opatentowanemu systemowi naświetlania PTF oraz użyciu podwójnych lamp, dawkowana energia jest jednolita, ciągła, bez rozbijania na pod-impulsy. Skutkuje to lepszymi rezultatami zabiegowymi względem tradycyjnego IPLa czy E-LIGHT, przy wykonaniu mniejszej ilości zabiegów w serii. Zgodnie z wynikami badań LASER SPTF+ daje skuteczność działania na poziomie 98,8%. Zabiegi są całkowicie bezbolesne i bezpieczne.
Dual Laser SPTF+ posiada certyfikat Amerykańskiej Agencji ds.Żywności i Leków FDA co jest wyznacznikiem jego jakości i potwierdzeniem braku negatywnego wpływu na zdrowie.

Za pomocą tego urządzenia wykonać możemy zabiegi takie jak:
usuwanie owłosienia
likwidacja przebarwień (posłoneczne, starcze, ostuda)
fotoodmładzanie
leczenie trądziku
redukcja rumienia i mniejszych naczyń krwionośnych

Przeciwwskazania do zabiegów laserem SPTF+
terapia steroidami, terapia retinoidami (zabieg po około pół roku od terapii), stosowanie kosmetyków z hormonami (po 3 miesiącach od stosowania), cukrzyca, nadwrażliwość na światło, metalowe implanty wewnątrz ciała (w okolicy zabiegowej, np aparaty ortodontyczne), aktywna opryszczka, epilepsja
choroby skóry (bielactwo, łuszczyca), nowotwory skóry, ciąża i okres karmienia piersią.

 

APARATURA HI -TECH  
Multizadaniowy kombajn Hebe


Najwyższej jakości urządzenie pozwala na wykonanie zabiegów takich jak:
Fale Radiowe - lifting skóry bez użycia skalpela.
Liposukcja Ultradźwiękowa + Infrared - zabieg mający na celu redukcję tkanki tłuszczowej.
Dermomasażer Podciśnieniowy - dzialanie antycellulitowe, ujędrniające i wyszczuplające.

Fale Radiowe 
Thermolifting RF

Zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych stosowane są głównie w  odmładzaniu i redukcji tkanki tłuszczowej.
Technologia RF polega na ogrzaniu warstw skóry przez prądy o częstotliwości radiowej, tzn. większej niż 500 kHz. Zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny. Fale wnikają na głębokość 2 cm w głąb skóry powodują nagrzanie oraz kurczenie się włókien kolagenowych, co daje lifting zwiotczałych obszarów. W rezultacie zmarszczki zostają zredukowane, blizny spłycone, a zwiotczenia zlikwidowane.

Zabiegi odmładzające z zastosowaniem fal radiowych wykorzystuje się głównie w celu:
spłycenia zmarszczek
poprawienia owalu twarzy
redukcji obrzęków pod oczami
edukcji podbródka
niesienia opadających powiek
likwidacji obwisłych policzków

Wytworzone przez fale radiowe ciepło indukuje w tkance tłuszczowej termolipolizę, która prowadzi do jej rozkładu i usunięcia z organizmu w procesie metabolizmu. Tym samym zabieg pozwala wyszczuplić uda i brzuch, wymodelować ramiona i ujędrnić pośladki, a przy okazji zredukować cellulit.

Zabiegi takie wykorzystuje się przede wszystkim w celu:
konturowania ciała
redukcji cellulitu
zmniejszania obwodu poszczególnych partii ciała
obkurczania i ujędrniania skóry ciała

Przeciwskazania:
choroby nowotworowe, rozrusznik serca, implanty - wszelkiego typu metalowe implanty w ciele, ciąża,
tendencja do krwawienia, wewnętrzne procesy krwotoczne w ostrej fazie, zaburzenia czucia bólu i odczuwania ciepła, nadciśnienie, przerwanie ciągłości skóry, złote nici, gorączka.

Zabiegi należy wykonywać w sesji 6-10 zabiegów co 7-10 dni.
Najlepszy efekt osiągany jest po około 3 do 4 tygodniach od rozpoczęcia kuracji.

 

Liposukcja UltradŹwiĘkowa

Liposukcja ultradźwiekowa  jest nowoczesnym, nieinwazyjnym zabiegiem redukującym złogi tłuszczu
i cellulit znajdujące się w takich  miejscach jak.: brzuch, uda, talia, biodra, pośladki czy ramiona. To metoda wykorzystująca fale ultradźwiękowe w celu likwidacji niechcianych komórek tłuszczowych. Wytworzona energia powoduje rozbicie komórki tłuszczowej,
a uwolnione w ten sposób tłuszcze (wolne kwasy tłuszczowe i glicerol) są głównie transportowane
przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby,
gdzie stając się źródłem energii.


Urządzenie do liposukcji posiada również głowicę na podczerwień IR – jej głównym zadaniem jest rozgrzanie wybranej partii ciała, co sprzyja „upłynnieniu tkanki tłuszczowej” i głębszemu wnikaniu fali ultradźwiękowej. Połączenie tych dwóch bodźców sprawia, że efekty kuracji są widoczne już po pierwszym zabiegu.
Zabiegi wykonuje się z częstotliwością co 3, 4-7 dni, w ilości minimum 5 do 10 zabiegów w serii. Idealnym rozwiązaniem jest łączenie 2 zabiegów na przemian – liposukcji ultradźwiękowej i endomasażu lub RF.
Na pełny efekt zabiegu trzeba czekać około miesiąca. Po tym czasie wszystkie zniszczone ultradźwiękami komórki tłuszczowe zostaną wyeliminowane z organizmu.

Przeciwskazania:
niewydolność wątroby, niewydolność serca oraz przewlekłe nadciśnienie tętnicze, niewydolność krążenia, wszczepiony rozrusznik serca lub sztuczna zastawka, posiadanie metalowych implantów
w okolicy poddawanej zabiegowi, nowotwory oraz stany po usunięciu zmian nowotworowych, wirusowe lub bakteryjne schorzenia skórne, ciąża i karmienie piersią, zakrzepowe zapalenie żył, cukrzyca, padaczka, osteoporoza.

 

DermomasaŻ

Endomasaż (inaczej endermologia)- to zabieg polegający na masażu próżniowym miejsc dotkniętych cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej. Technika endomasażu wykorzystuje silną próżnię i rolki głowicy masującej do rozbicia cellulitu i tłuszczu. Dzięki wytworzonemu podciśnieniu fałd skórny jest rytmicznie zasysany i masowany przez kulki, co pobudza warstwy skórne i stymuluje wzrost mikrokrążenia. Poprzez drenaż limfatyczny eliminowane są nagromadzone płyny, toksyny jak i szkodliwe produkty przemiany materii. Dodatkowo endomasaż przyczynia się do ujędrnienia i uelastycznienia skóry, co sprzyja poprawie napięcia skóry i ogólnego jej wyglądu.

Zabieg endomasażu  jest dostosowany do indywidualnych potrzeb każdej klientki , w dużej mierze uzależniony od stopnia zaawansowania cellulitu jak również specyfiki tkanki tłuszczowej.

Wskazania do zabiegu:
nadmiar tkanki tłuszczowej
cellulit wiotki i obrzękowy
modelowanie sylwetki
redukcja masy ciała
przywrócenie gładkości skóry

Przeciwwskazania do zabiegu:
choroby serca, rozrusznik serca, metalowe implanty w ciele, choroby endykronologiczne, niewydolność wątroby, nerek, tendencja do krwotoków, żylaków, pękania naczynek, epilepsja, zaburzenia psychosomatyczne

 

O.P.I. Gel Color
- brylantowy kolor z prĘdkoŚciĄ ŚwiatŁa
Manicure / Pedicure Gel Color OPI przeznaczony jest dla klientek z naturalną płytka paznokci, które chcą aby lakier utrzymywał się na ich paznokciach przez bardzo długi czas (2-3 tygodni) i miał perfekcyjny połysk bez zarysowań.
Gel Color nie odwarstwia się, jest elastyczny i pracuje razem z paznokciem. Jego wielkim atutem jest połysk!
Od momentu nałożenia do ostatniego dnia użytkowania nie zmienia swojego blasku i koloru. Utrwalamy go wysokiej jakości lampą LED O.P.I., która utwardza
żel w 30 sekund.
Gel Color nie niszczy twoich paznokci lecz pozwala
im oddychać, nie wysusza płytki. Możesz go nakładać
bez obaw, że zniszczysz swoje paznokcie. 
 

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA - autentyczna odnowa skóry
Terapia mikroigłowa opiera się na wywołaniu naturalnego procesu regeneracji dzięki tworzeniu mikroskopijnej wielkości nakłuć, co stymuluje przyspieszone procesy naprawcze tkanek oraz wzrost absorpcji składników aktywnych takich jak aminokwasy, peptydy, antyoksydanty, witaminy, mikroelementy do 75-85%. Podczas zabiegu 192 igły o średnicy ludzkiego włosa wykonują  250 tysięcy tysięcy mikrokanalików na minutę przez które wprowadza się odpowiednie serum.

Efekty:
długotrwałe odmłodzenie skóry na twarzy, szyi, dekoltu i dłoni
spłycanie blizn i rozstępów
ujędrninie  brzucha, pośladków, biustu, ramion
niwelowanie blizn potrądzikowych i pooparzeniowych
zmniejsza się tendencja do rozszerzania naczyń krwionośnych
rozjaśnienie przebarwień
Zabiegi mikronakłuwania są  doskonałą alternatywą do drogich zabiegów laserowych, peelingów
chemicznych i dermabrazji.

 

OCZYSZCZANIE MANUALNE SKÓRY
Niezależnie od rodzaju cery każdy odczuwa co jakiś czas potrzebę oczyszczenia skóry, a przede wszystkim usunięcia zaskórników. Mechaniczne czyszczenie twarzy, dla każdego rodzaju cery połączone z indywidualną pielęgnacją i autorskim masażem twarzy i głowy.
Zabieg obejmuje piling + nawilżenie +  manualne oczyszczanie skóry + darsonwal + masaż + ampułkę
lub serum + maskę + krem na zakończenie zabiegu

PILING KAWITACYJNY I ULTRADŹWIĘKI
Peeling kawitacyjny to zabieg polegający na złuszczaniu martwego naskórka za pomocą ultradźwięków.
W wyniku wibracji ultradźwiękowej o wysokiej częstotliwości wzrasta metabolizm komórek, rozdrabniane są wszelkie zwapnienia, przyspieszone jest krążenie krwi, zwiększa się usuwanie zbędnych produktów
przemiany materii. Działa bakteriobójczo: mikrowibracje ultradźwiękowe niszczą drobnoustroje odpowiedzialne za powstawanie i rozwój trądziku oraz stanów zapalnych. Usuwanie zanieczyszczeń, martwych komórek przebiega bezpiecznie i bezboleśnie. Pozostawia nadzwyczajnie odmłodzoną, odświeżoną i zregenerowaną skórę. Wykorzystywany jest również do wprowadzania witamin i składników aktywnych w głąb skóry, w celu ich skuteczniejszego działania. Rezultaty widoczne już po pierwszym zabiegu !! Zabieg z ultradźwiękami można łączyć z pozostałymi zabiegami w celu uzyskania najlepszych efektów.

 KWAS MIGDAŁOWY NATINUEL 40%
Jest o zabieg odmładzająco-regenerujący przeznaczony do każdego rodzaju skóry twarzy i ciała.
Może być stosowany nawet w przypadku najbardziej wrażliwych i wymagających cer (np. z trądzikiem różowatym). Peeling migdałowy może być wykonywany przez cały rok, zarówno u osób opalających się
na słońcu jak i w solarium. Wskazany jest w przypadku skóry starzejącej się, skóry łojotokowej, trądzika pospolitego i zaburzeń barwnikowych. W efekcie skóra po zabiegu jest odmłodzona, ujędrniona,
elastyczna, wygładzona.

KWAS GLIKOLOWY SWEET SKIN 25% - 70%
Zapraszamy na zbiegi z użyciem kwasu glikolowego, który dzięki bardzo małym cząsteczkom charakteryzuje się głęboką penetracją i intensywnym działaniem. Kwas glikolowy zawarty z kosmetykach używanych do zabiegu jest szczególnie zalecany w przeciwdziałaniu procesom starzenia się skóry, jako że wpływa na redukcję małych zmarszczek powierzchniowych, poprawiając spoistość skóry, jest również czynnikiem polepszającym nawilżenie oraz elastyczność skóry, idealny w leczeniu przebarwień skórnych, rozstępów, trądziku. Może być stosowany w różnych stężeniach. Od zastosowanego stężenia zależy sposób i intensywność jego działania na skórę. Daje to możliwość dobrania stężenia w zależności od rodzaju skóry, charakteru zaburzenia i oczekiwanego efektu.

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA
Mikrodermabrazja jest nowoczesną metodą mechanicznego złuszczania warstwy rogowej naskórka.
Dzięki natychmiast widocznym rezultatom należy do najczęściej wybieranych przez klientów zabiegów.
Podczas mikrodermabrazji diamentowej efekt eksfoliacji uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowic
pokrytych warstwą diamentu oraz pompy zasysającej martwy zrogowaciały naskórek. Usunięcie powierzchniowych warstw pobudza również produkcję kolagenu i elastyny, stymuluje naturalny wzrost
nowej tkanki. W wyniku usunięcia wierzchnich warstw naskórka skóra staje się gładsza, jaśniejsza,
odświeżona i bardziej elastyczna już po pierwszym zabiegu. Jeśli Twojej skóry dotyczy choć jeden
z podanych poniżej problemów, to zabieg mikrodermabrazji jest dla niej idealny:
zaskórniki, trądzik pospolity, rozszerzone pory, łojotok
suchość, szorstkość skóry; rogowacenie przymieszkowe
blizny zanikowe i przerosłe, potrądzikowe
rozstępy, przebarwienia
wiotkość skóry, delikatne zmarszczki wokół oczu, ust i szyi

ZŁote ŁyŻki Abacosun
Zabieg wykonywany aparatem emitującym aż 3 rodzaje energii. Dzięki temu urządzenie jest wielofunkcyjne
i służy do zabiegów m. in. na skórę twarzy, dekoltu i ramion. Złote Łyżki Abacosun poprawiają owal twarzy, stymulują mięśnie, pomagają w likwidacji opuchlizny wokół oczu i działają przeciwzmarszczkowo oraz relaksująco.
Ich powierzchnia jest wykonana z 23-karatowego złota. Złoto działa przeciwbakteryjnie oraz przeciwgrzybicznie. Niszczy pierwotniaki i roztocza, pobudza regenerację komórek, a zwłaszcza włókien kolagenu i elastyny co wpływa na długotrwały efekt ujędrnienia i spłycenia zmarszczek. Stabilizuje pigmentację przez co skóra po zabiegach rozświetla się, a przebarwienia są mniej widoczne. Aparat wykorzystuje energię termiczną, która intensyfikuje działanie preparatów kosmetycznych.

ZAMYKANIE NACZYNEK
Oferuje zamykanie naczyń krwionośnych metodą  elektrokoagulacji. Zabieg odbywa się bez zbytniej uciążliwości i potrzeby ograniczenia obowiązków zawodowych. Skóra po zabiegu (w zależności od częstotliwość prądu) jest lekko podrażniona - zaczerwieniona. Proces gojenia jest bardzo krótki i trwa w zależności od wrażliwośći skóry - od jednego do kilku dni. Efekty zamykania naczynek widoczne są zaraz po zabiegu. Duże znaczenie ma profilaktyka (kosmetyki / kosmeceutyki ochronne).

MANICURE I PEDICURE
Zapraszam na klasyczny manicure, pedicure kosmetyczny (frezarkowy) i leczniczy oraz na aromatyczne zabiegi parafinowe wykonywane na renomowanej firmie GEHWOL. Ekskluzywne kąpiele parfinowe pomogą przywrócić skórze dłoni miękkość, gładkość i młody wygląd, a także długotrwale nawilża i chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Narzędzia używane w czasie pracy poddawane są solidnej sterylizacji. Do dezynfekcji stołu, pojemników, dłoni... stosuje najwyższej klasy środki firmy Ecolab [certyfikat jakości ISO 9001]

DEPILACJA WOSKIEM
Depilacja woskiem jest naturalnym sposobem usunięcia zbędnego owłosienia. W moim gabinecie zadbam o twoją skórę zarówno przed jak i po zabiegu. Dzięki temu zmniejszymy ryzyko powstania ewentualnych podrażnień. Efekt depilacji utrzymuje się około miesiąca, zaś odrastające włoski są jaśniejsze, słabsze i jest ich znacznie mniej. Regularne wykonywanie depilacji powoduje redukcję ilości owłosienia.

MAKIJAŻ
Wykonuję różne typy makijażu stosując kosmetyki:
profesjonalne Make Up Atelier Paris (Francja) cenionej w świecie wizażystki i charakteryzatorki Helene Quille oraz Face Nico Baggio (Włochy) słynnego włoskiego wizażysty, tworzącego makijaże dla wielu gwiazd kina światowego (m.in.: Monici Belluci, Sharon Stone) i sesji fotograficznych słynnych kreatorów mody (Dolce & Gabbana, Armani)
kosmetyki innych marek których jakość i efektywność sprawdziłam w czasie trwania mojej przygody
z zawodem.

MAKIJAŻ permanentny
Makijaż trwały polega na wprowadzeniu barwnika do górnej warstwy skóry, czyli naskórka (w odróżnieniu od tatuażu, gdzie barwnik jest wprowadzany w skórę właściwą). Utrzymuje się od 2 do 5 lat w zależności od rodzaju skóry. Makijaż permanentny wykonywany jest na brwiach, oczach i ustach. Barwniki są dobierane odpowiednio do koloru skóry klienta, co powoduje, że makijaż wygląda bardzo naturalnie.

Dla kogo jest przeznaczony makijaż permanentny?
dla osób malujących się rano godzinami. Makijaż trwały oszczędza czas. Koniec ze wstawaniem wczesnymi godzinami!
dla blondynek i osób o jasnej karnacji
dla osób, które chciałyby poprawić swoje niedoskonałości urody lub dla osób podążających za trendami w modzie
dla osób niepełnosprawnych
dla sportowców. Makijaż trwały jest idealny dla regularnie pływających Pań lub uczęszczających do sauny
dla kobiet noszących okulary i szkła kontaktowe, które poprzez fakt, że słabo widzą, mają problemy z wykonaniem makijażu
dla wszystkich osób uczulonych na kosmetyki kolorowe. W tym przypadku zalecane jest wykonanie próbki na skórze 2 tygodnie przed zabiegiem

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:
choroby skóry, nowotwór, opryszczka, infekcja, cukrzyca, ciąża, osoby przyjmujące leki sterydowe

 

Naczynka
W moim gabinecie oferuję jedną z najbardziej skutecznych metod zamykania naczynek - metodę elektrokoagulacji. Najczęściej przebiega on dwuetapowo - zabieg i dodatkowa wizyta kontrolna, kiedy ew. możemy wykonać tzw. domknięcie naczynka. W sytuacji kiedy mamy do czynienie ze skłonnością do pękania naczynek (skóra naczynkowa, wrażliwa, rumieniowa, trądzik różowaty), niezbędna jest kuracja przygotowująca do zabiegu (Cera naczynkowa - zabiegi lecznicze).

Jonoforeza - wykorzystuje się prąd stały. Metoda zapobiegająca poszerzaniu się naczynek krwionośnych. Zabiegi wykonywane w serii ok. 10, powtarzanych co pół roku. Zwęża i chroni przed powstawaniem nowych naczynek.
Ultradźwięki - Zabieg wzmacniający naczynka krwionośne z wykorzystaniem (sonoforezy) i ampułek.
Dzięki tej nowoczesnej metodzie substancje biologicznie czynne wprowadzane są w głąb naskórka, docierają również do skóry właściwej.
Zabieg z kwasem laktobinowym PHA - najnowszej generacji substancja czynna, mająca istotne właściowści w miejscowym leczeniu teleangiektazji. Hamuje działanie enzymów przestrzeni zewnątrzkomórkowej naskórka tzw. metaloproteinaz, przez co zapobiega tworzeniu się zmarszczek, teleangiektazji, zwiotczeniu skóry. Jest polihydroksykwasem nowej generacji, który zbudowany jest z kwasu glukonowego połączonego z cukrem - galaktozą. Ze względu na swoją budowę związek ten łączy w sobie jednocześnie właściwości złuszczające alfahydroksykwasów z unikalnymi właściwościami zależnymi od galaktozy, takimi jak np. przyspieszenie procesu gojenia się ran. Ma unikalną właściwość wiązania wody powietrza i zatrzymywania wilgoci w naskórku. Łagodniejsze działanie kwasów PHA wynika z budowy ich cząsteczek o większych rozmiarach przez co nie wnikają tak głęboko w skórę, mogą być stosowane do pielęgnacji skóry wrażliwej i suchej oraz zmienionej chorobowo tam gdzie złuszczanie może być pomocne w leczeniu, ale musi być ono przeprowadzane bez ryzyka wystąpienia drażniących efektów ubocznych.
Zabiegi algowe - serum z wit. C + maska algowa z rutyną.

Stosowanie odpowiednich kosmetyków/kosmeceutyków do skóry naczyniowej, które pomagają obkurczyć naczynia krwionośne. Polecam kosmetyki apteczne:
krem-mleczko ATODIANE
kremy: PHA 15 Face Cream, Bionic krem PHA 12, Bionic serum PHA 10% firmy NeoStrata lub Fadiamone
firmy CS.Dermatologie Auriderm K2 Gel

Na specjalnĄ okazjĘ
Zabiegi na twarz, dłonie i stopy opracowane z myślą o osobach, które w krótkim czasie chcą uzyskać natychmiastowe efekty. Polecane przed różnymi okazjami, np. ważnymi imprezami, sylwestrem, studniówką itp.
Peeling kawitacyjny + masaż + maska algowa
Terapia nawilżająca na okolice oczu + henna komplet
Makijaż okazjonalny + regulacja brwi
Manicure french + parafina lavendowa z relaksacyjnym masażem dłoni
Pedicure tradycyjny + maska silnie odżywiająca stopy

TrĄdzik i Łojotok
Proponowane zabiegi mają na celu zmniejszenie łojotoku, zlikwidowanie zaskórników, oczyszczenie i zamknięcie porów. Widocznie wygładzają blizny po-trądzikowe, rozjaśniają przebarwienia i stymulują syntezę kolagenu, zwiększając gęstość skóry.
Piling kawitacyjny + sonoforeza
Piling kawitacyjny + oczyszczanie manualne
Zabieg z kwasami owocowymi
Mikrodermabrazja diamentowa
Żelazko przeciwzmarszczkowe GOLDEN SPOON jonoforeza + biostymulacja + wibroterapia + maska

OdmŁadzanie
Zabigi przygotowane dla skóry dojrzałej, która traci jędrność i elastyczność. Pobudzają do życia matową
i zmęczoną cerę oraz spłycają i wygładzają zmarszczki. Poprawiają owal twarzy.
Kawitacja ultradźwiekowa + pełna pielegnacja
Pilingi kwasowe
Mikrodermabrazja + pełna pielęgnacja
Żelazko przeciwzmarszczkowe GOLDEN SPOON - BEZOPERACYJNY LIFTING
termoforeza + biostymulacja + galwanizacja + maska

Przed Ślubem
Sekret pięknej, gładkiej, lśniącej cery w dniu ślubu tkwi we właściwej, odpowiednio wcześnie rozpoczętej pielęgnacji.
Oto przygotowany przeze mnie przykładowy pakiet przedślubnej pielęgnacji.
Mikrodermabrazja Twarzy i Szyi z Maską
Wygładzający Zabieg Parafinowy na Dłonie
Zabieg Upiększający dla Twarzy
Stylizacja Okolicy Oka - henna brwi i rzęs, stylizacja i regulacja brwi
Manicure Ślubny French
Pedicure Ślubny French
Makijaż Próbny + konsultacja
Makijaż Ślubny Panny Młodej i korekta twarzy Pana Młodego
Odbierz WYJĄTKOWY PODARUNEK - w wieczór poprzedzający dzień ślubu zapraszam wszystkie
moje klientki, które wykupią cały pakiet przedślubny na masaż relaksujący GRATIS !!!

Przebarwienia
Przebarwienia, to widoczne gołym okiem, plamki lub plamy, ciemniejsze od otaczającej je zdrowej skóry. Przebarwienia bardzo często powstają przy udziale światła słonecznego i często są po prostu nagromadzeniem melaniny - barwnika skóry produkowanego w odpowiedzi na promienie ultrafioletowe.
Proponowane terapie:
Pilingi kwasowe kwas glikolowy 25%- 70%
kwas migdałowy 40%
Mikrodermabrazja diamentowa
Piling kawitacyjny + ultradźwięki + serum rozjaśniające przebarwienia
Żelazko przeciwzmarszczkowe GOLDEN SPOON termoforeza + biostymulacja + maska

 

MEZOTERAPIA IGŁOWA
Jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych i odmładzających skórę. Popularność tej metody wynika z szybko widocznych efektów rewitalizacyjnych, co wpływa na doskonałe samopoczucie i zadowolenie Klientów. Jest to metoda polegająca na miejscowych wielokrotnych iniekcjach bardzo małych dawek substancji: m.in. witamin, oligoelementów, aminokwasów, wyciągów z tkanek, kofeiny czy kwasu hialuronowego w celu odmłodzenia,rewitalizacji i redukcji zmarszczek. Dokładny skład koktajlu komponuje kosmetyczka, dopasowując go jednocześnie do indywidualnych potrzeb klientki. Istotą mezoterapii jest wykonanie kilku zabiegów w serii ( zazwyczaj 5 zabiegów co dwa tygodnie ) oraz kilku zabiegów przypominających rocznie.

Wskazania do mezoterapii:
terapia Anti ageing
cellulit
miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej-lipoliza -wypadanie włosów -rozstępy

LIPOLIZA INIEKCYJNA - nowoczesne, nieinwazyjne modelowanie sylwetki, polegające na podaniu za pomocą iniekcji substancji powodującej rozpuszczanie komórek tłuszczowych. Uwolnione z nich tłuszcze przechodzą do krwi, a wraz z nią do wątroby, gdzie są rozkładane, a następnie wydalane z organizmu. Efekt serii zabiegów to zazwyczaj utrata 4-5 cm w obwodzie w miejscu podania preparatu.
W przypadku niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej wystarczą zwykle 2-3 zabiegi. Jeżeli natomiast tkanka tłuszczowa jest gruba i obfita, ilość zabiegów musi być zdecydowanie większa. Odstępy pomiędzy zabiegami powinny wynosić 3-4 tygodnie.
Po wykonanym zabiegu lipolizy, jako uzupełnienie terapii, polecamy zastosowanie masażu limfatycznego, celem uruchomienia z komórek usuwania tłuszczu i ułatwienia jego transportu przez naczynia chłonne.

WSKAZANIA:
Podwójny podbródek,
Fałd tłuszczu na brzuchu
Tłuszcz na udach, zbyt szerokie uda
Tłuszcz na pośladkach, zbyt grube pośladki
Gruby, otłuszczony "byczy" kark
Ttłuszcz na kolanach, zbyt grube kolana

OGÓLNE PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGÓW ESTETYCZNYCH:
alergia; ciąża, okres karmienia piersią; padaczka; cukrzyca; stany zapalne na skórze, opryszczka; skóra źle tolerująca iniekcje (skóra naczynkowa, ryzyko powstawania zwłóknień); choroba nowotworowa; schorzenia wątroby i nerek; zaburzenia krzepnięcia krwi; stosowanie leków przeciwkrzepliwych

 

KWAS HIALURONOWY - WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK

WSKAZANIA:
Zmarszczki
Bruzdy
Opadnięte kąciki ust, powiększenie ust
Poprawa konturu twarzy

Preparaty zawierające kwas hialuronowy wstrzyknięte do skóry właściwej skutecznie uzupełniają jego niedobór, nawilżają skórę, wypełniają zmarszczki, nadają objętość, modelują usta, poprawiają kontur twarzy, pobudzają naturalne procesy regeneracyjne skóry, dzięki czemu nawet po wchłonięciu preparatu skóra wygląda lepiej niż przed zabiegiem.
Zabiegi wygładzania zmarszczek kwasem hialuronowym są bardzo skuteczne, dają natychmiastowe efekty, niemniej jednak nie są to zabiegi, które wykonujemy raz na zawsze. Po 9-12 miesiącach preparaty kwasu hialuronowego stopniowo podlegają degradacji i ulegają całkowitemu wchłonięciu. Należy wówczas zabieg powtórzyć, co z jednej strony uznać można za wadę, z drugiej zaś za zaletę, ponieważ dzięki temu są to zabiegi całkowicie bezpieczne. Dają gwarancję, że po jakimś czasie efekt minie i nie spowoduje trwałej zmiany w wyglądzie twarzy. Proces ten jest więc w stu procentach odwracalny w czasie.

Przeciwwskazania: ciąża, karmienie piersią, choroby o podłożu autoimmunologicznym, skłonność do powstawania blizn przerostowych, stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik), nadwrażliwość na kwas hialuronowy, choroby nowotworowe.
Uwaga! Odstęp czasowy między zabiegiem wypełniania zmarszczek, a innymi metodami odmładzania skóry (iniekcje toksyny botulinowej - Botox, laseroterapia, peeling chemiczny, mikrodermabrazja) powinien wynosić min. 3 tygodnie.

Objawy niepożądane: zaczerwienienie, obrzęk, ból w miejscu wstrzyknięcia materiału - objawy te znikają w przeciągu 72 godzin, świąd w przypadku skóry wrażliwej, nadwrażliwość w miejscu korekcji, sporadycznie obrzęk pod postacią zgrubienia utrzymującego się kilka tygodni.

 

KARBOKSYTERAPIA

Karboksyterapia to przełom w medycynie estetycznej, zabieg ten znajduje bardzo szerokie zastosowanie, ma udowodnione działanie w wielu wskazaniach np. gojenie blizn,likwidacja cieni pod oczami, wypadanie włosów, usuwanie cellulitu itd.
Karboksyterapia polega na kontrolowanej aplikacji medycznego CO2 drogą iniekcji – mezoterapia  igłowa dwutlenkiem węgla.
Dwutlenek węgla podaje się w miejscach zmian takich jak blizny, rozstępy czy cellulit.
Celem leczenia jest wywołanie silnego dotlenienia oraz poprawy mikrokrążenia i odżywienia okolic poddanych leczeniu, co skutkuje silną regeneracją, ujędrnieniem, a także  zwiększeniem elastyczności i napięcia tkanek.
Dla uzyskania pożądanego efektu leczenia należy wykonać 1 zabieg tygodniowo, 8 – 12 zabiegów w sesji.

WSKAZANIA:
Cellulit, lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej
Rozstępy, blizny, blizny po trądziku
Starzenie się skóry
Wiotkość skóry twarzy, szyi i drugiego podbródka
Cienie pod oczami
Worki i opuchnięcia pod oczami
Odmładzanie skóry dłoni
Zwiotczenie skóry po ciąży lub odchudzaniu
Problemy skóry głowy
Trudno gojące się rany
Wypadanie włosów, łysienie plackowate
Opadające powieki

Przeciwwskazania: ciąża, choroby serca, ciężka niewydolność płuc, aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe,
stany zapalne skóry, zakażenia grzybicze, opryszczka.

 

Perfekcyjnie wymodelowana sylwetka, gładka skóra,  pozbawiona cellulitu oraz rozstępów, to pragnienie każdej kobiety.
W zależności od indywidualnych problemów oraz oczekiwań, proponujemy Państwu  specjalistyczne  terapie antycellulitowe ,wspomagające odchudzanie oraz redukcję blizn i rozstępów.

MASAŻ BAŃKAMI CHIŃSKIMI
Wykorzystanie bańki chińskiej do walki z cellulitem jest przebojem wśród zabiegów kosmetycznych. Przynosi bardzo wyraźne efekty w krótkim czasie i do tego niewiele kosztuje.
Już po pierwszym masażu widać zmiany, skóra jest zdrowo zarumieniona, delikatniejsza i gładsza. Zastosowanie baniek w kuracji antycellulitowej lub jako drenaż limfatyczny daje nieocenione rezultaty. Masaż bańką chińską pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej.
Najlepsze efekty uzyskuje się w serii zabiegów (6-10) połączonych z mezoterapią mikroigłową i okładami z alg.

OKŁADY WYSZCZUPLAJĄCE
Zabiegi tzw."body wrapping"  to bardzo przyjemna a zarazem skuteczna metoda walki z cellulitem i tkanką tłuszczową. Rozgrzewające lub chłodzące koncentraty  zawierają ekstrakty roślinne oraz w 100% naturalne składniki pochodzenia morskiego (algi, glinki, sole mineralne). Okład dobroczynnie działają na skórę  ujędrniając ją, nawilżając, wygładzając i dostarczając niezbędnych składników odżywczych.
Efekty widoczne już po jednym zabiegu!!!

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA
Ten innowacyjny zabieg polega na kontrolowanych mikronakłuciach skóry za pomocą Derma Rollera. Zabieg stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i elastyny. Podczas zabiegu w skórze tworzone są mikrokanaliki, dzięki którym struktura naskórka nie stanowi bariery do bardzo intensywnego wnikania odpowiednio i indywidualnie dobranych preparatów. Zabieg zwiększa absorpcję składników aktywnych aż o 85%, dodatkowo stymuluje najistotniejsze dla zdrowego i młodego wyglądu komórki. Zabiegi z użyciem dermarollera sprawdzają się zarówno w leczeniu blizn, poprawie struktury skóry jak i zmniejszaniu rozstępów.

 

Zapraszam do skorzystania z wyjątkowej oferty specjalnego zaproszenia na zabieg kosmetyczny, które można wręczyć w formie prezentu urodzinowego, okazjonalnego lub jako prezent gwiazdkowy.
Bon prezentowy może być wykupiony na wybrany zestaw zabiegów  lub na określoną kwotę do realizowania na dowolne zabiegi z oferty. Za cenę znaną tylko nam i Tobie otrzymasz dla osoby którą chcesz obdarować pakietem przyjemności eleganckie zaproszenie do naszego salonu.
Copyright 2010 NEFREZJA Design: malina