Makijaż permanentny

Trwały i naturalny

Brwi

Naturalne piękno

Zabieg polega na wprowadzeniu pigmentu w skórę właściwą.

Efekt zabiegu utrzymuje się około rok i co rok ten zabieg należy odświeżać. Czas trwałości efektu uzależniony jest od głębokości wprowadzenia pigmentu, która jest dosyć płytka. Gdyby pigment wprowadzony był głębiej, efekt utrzymałby się dłużej, ale kolor zmieniałby się w czasie i przechodził w niepożądane odcienie (czerwony, szary, zielony).

Intensywność brwi od razu po zabiegu jest bardzo duża, natomiast po około czterech tygodniach, kiedy skóra się zagoi intensywność naturalnie się zmniejsza.

 

Kształt rysunku brwi dobieramy do naturalnych włosków, do preferencji klientki oraz do rysów twarzy. Tak samo kolor brwi dobierany jest starannie do koloru skóry, koloru włosków na łukach brwiowych i włosów na skórze głowy oraz indywidualnych preferencji klientki. Brwi mogą być mocniejsze lub bardziej subtelne, pudrowe

Usta

 

Makijaż permanentny ust utrzymuje się o wiele dłużej niż makijaż permanentny brwi. Jest to na pewno w okolicach dwóch, trzech lat co zależy to od fizjologi organizmu i stanu zdrowia.

Zabieg wykonywany jest naszymi pigmentami nieorganicznymi, które nie zmieniają swoich odcieni i nie wywołują alergii. Do wykonania zabiegu wykorzystujemy specjalne urządzenie do równomiernego i bezpiecznego rozprowadzania pigmentu w skórze.

Mamy do wyboru szeroką game kolorystyczną, od kolorów delikatnie różowych po bardzo intensywne czerwienie, kolor nude i odcienie brązu.

Zabieg rozpoczynamy od rysunku wstępnego i dopiero po akceptacji przechodzimy do pigmentacji. Na każdym etapie wykonujemy też zdjęcia: zdjęcia naturalnych ust, zdjęcie rysunku, zdjęcie pigmentacji i zdjęcie po wygojeniu.

Przed zabiegiem należy przyjmować leki przeciwwirusowe np. heviran albo hascovir, aby nie pojawiła się opryszczka. Także dwa dni po zabiegu również kontynuujemy przyjmowanie tych leków.

Makijaż permanentny ust wykonywany jest w z nieczuleniu. Najpierw nakładamy maść znieczulającą na około 15-20 minut, potem po przerwaniu ciągłości naskórka jeszcze raz aplikujemy produkty znieczulające. Aplikujemy tyle ile potrzeba, tak aby zabieg był komfortowy i bezbolesny.

Po zabiegu usta są mocno spuchnięte, bardzo intensywnie czerwone, mogą pojawić się drobne siniaki, które po czasie schodzą. Proces gojenia trwa około 7 dni.

Kreski na powiekach

Odpowiednio wykonana kreska dekoracyjna lub zagęszczająca linię rzęs potrafi optycznie otworzyć oko oraz nadać mu piękny, migdałowy kształt. Cały zabieg wykonywany jest naszym profesjonalnym sprzętem do makijażu permanentnego. Zabieg trwa ok. dwie godziny.

Pracujemy na pigmentach nieorganicznych czyli najbezpieczniejszych pigmentach na rynku, które nie powodują reakcji alergicznych i po czasie nie wybarwiają się w czerwone odcienie.

Umów wizytę

Cennik

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem wszystkich naszych usług oraz zabiegów a w przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.

Rezerwacja booksy

Dzięki rezerwacji on-line możesz wybrać interesującą Cię usługę oraz umówić się na wizytę wygodnie i o każdej porze.

Umów bezpośrednio

Wyślij do nas wiadomość lub zadzwoń aby poznać więcej szczegółów naszej oferty lub umówić się na wizytę.

Masz pytanie?

Odezwij się do nas