Pięlegnacja dłoni
i stóp

Manicure / Pedicure klasyczny

Naturalne piękno

Podczas zabiegu specjalista ocenia stan skóry i paznokci, po czym zaleca odpowiednią metodę manicure lub pedicure, biologiczną lub mechaniczną. Zabieg nadaje paznokciom oraz ich okolicom estetyczny i zadbany wygląd poprzez oczyszczenie, nadanie odpowiedniego kształtu a na koniec pożądanego koloru paznokci spośród szerokiej palety najmodniejszych lakierów.

Dzięki zabiegom pedicure Twoje stopy będą gładkie, miękkie i odpowiednio nawilżone. Oba zabiegi można zakończyć malowaniem wzmacniającą odżywką, ulubionym kolorem.

Manicure / Pedicure Spa

Rozwinięciem klasycznego manicure i pedicure jest zabieg SPA, na który dodatkowo składa się peeling dłoni lub stóp, ich masaż oraz nałożenie maski pielęgnacyjnej wraz z otuleniem ciepłymi rękawicami lub skarpetami. Zabieg SPA bardzo delikatnie złuszcza i reguluje proces rogowacenia naskórka, zmiękcza i poprawia nawilżenie skóry.

Jest on polecany szczególnie zimą, gdy skóra dłoni narażona jest na zmiany atmosferyczne i mróz, a skóra stóp ciągle zamknięta w nieprzewiewnym obuwiu szybciej wysycha i rogowacieje.

Manicure / Pedicure hybrydowy

Manicure czy pedicure hybrydowy jest zdrowszą i tańszą alternatywą paznokci żelowych, nie niszczy płytki paznokciowej i kosztuje mniej niż nałożenie tipsów. Jest mniej czasochłonny, idealny na urlop czy wyjazd służbowy. Nowość tkwi w preparacie, którym malujemy paznokcie. Jest to coś pośredniego pomiędzy żelem a lakierem do paznokci. W pierwszej kolejności nakładana jest baza na paznokieć potem dwie bardzo cienkie warstwy lakieru kolorowego utwardzanego pod lampą a na końcu nakładany preparat nabłyszczający.

Dzięki utwardzeniu pod lampą lakierożel jest trwalszy, odporniejszy na ścieranie niż zwykły lakier kolorowy. Paznokcie są lśniące, mocniejsze a lakier nie odpryskuje i nie robi się matowy.

Zabieg parafinowy na dłonie i stopy

Kompleksowa pielęgnacja dłoni i stóp połączona z kąpielą w rozgrzanej płynnej parafinie zawierającej naturalne substancje odżywcze.

Masaż relaksacyjny na delikatnym złuszczającym kremie, który dostarcza głębszym warstwom liczne substancje nawilżająco-odżywcze. Natomiast maska odżywcza sprawia, iż wszystkie preparaty nałożone na skórę przed kąpielą parafinową działają skutecznie, dzięki czemu skóra staje się aksamitnie gładka i przyjemna w dotyku.

Umów wizytę

Cennik

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem wszystkich naszych usług oraz zabiegów a w przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.

Rezerwacja booksy

Dzięki rezerwacji on-line możesz wybrać interesującą Cię usługę oraz umówić się na wizytę wygodnie i o każdej porze.

Umów bezpośrednio

Wyślij do nas wiadomość lub zadzwoń aby poznać więcej szczegółów naszej oferty lub umówić się na wizytę.

Masz pytanie?

Odezwij się do nas