O nas

Kosmetyka Kraków

Nefrezja

Kompleksowe usługi kosmetyczne

Salon Nefrezja jest to miejsce, w którym każdy czuje się jak w domu – przyjazna atmosfera oraz przytulne wnętrze dają wyjątkowy klimat i intymną atmosferę.

Zabiegi przeprowadzane są w przyjemnych, minimalistycznych wnętrzach salonu i domowej atmosferze.

Bezpieczne metody

Wszystkie nasze zabiegi wykonywane są z wykorzystaniem nowoczesnego, specjalistycznego sprzętu HI- TECH.

Używamy gabinetowych kosmetyków tylko renomowanych firm takich jak: Arkana, Clarena, Charmine Rose.

Nasz Salon

U nas możesz całkowicie oddać się pod opiekę doświadczonego zespołu kosmetologów, masażystów i makijażystów. Naszym atutem jest zamiłowanie do wykonywania pracy, która jest pasją, a nie tylko biznesem, a wszystkie zabiegi przeprowadzane są na najwyższej jakości sprzętach i nowoczesnych kosmetykach.

Śledzimy nowości, testujemy i wybieramy najlepsze, bezpieczne zabiegi, które pozwalają zachować atrakcyjny wygląd oraz pozbyć się problemów.

Nasze zalety

TO CO NAS WYRÓŻNIA

Drodzy Klienci

Salon NEFREZJA powstał z pasji, pracy i marzeń . W 2000 roku skończyłam policealną szkołę kosmetyczna z dyplomem. Od tego czasu zajmowałam się profesjonalnie kosmetyką pielęgnacyjną pracując w kilku salonach kosmetycznych w Krakowie. W 2003 roku wyjechałam do Wielkiej Brytanii, gdzie między innymi poszerzalam swoją wiedzę – pasję z zakresu kosmetologii. Będąc za granicą poznałam wielokulturowość oraz standardy panujące w najlepszych salonach kosmetycznych . Prowadziłam wtedy również swój  salon aż do września 2008 roku, kiedy wróciłam do Polski. Mając doświadczenie zarówno pod względem kosmetologii oraz zarządzania małym salonem kosmetycznym w lipcu 2010 roku otworzyłam mobilny salon kosmetyczny gdzie sama realizowałam marzenia klientek o pięknym i zadbanym wyglądzie. Praktykując usługi kosmetyczne z dojazdem do klienta zyskałam z czasem duże grono klientów, które polecały moje usługi innym osobom. Moją pracę docenił wówczas miesięcznik URODA przyznając mi dyplom PROMUJĄCY wtedy SPRAWDZONE GABINETY, SALONY I SPA . Wtedy przyszedł czas na powstanie gabinetu stacjonarnego, który początkowo był niewielki ale nieustannie zapelniany przez klientów… Zaangażowanie i pasję szybko doceniły klientki. Dla nich postanowiłam poszerzyć salon o dodatkowe gabinety i bardziej rozbudowaną ofertę zabiegową. Z pomocą mojego męża, który jest artystą muzykiem , posiada niebotyczne pokłady energii, optymizmu, empatii do ludzi oraz niewyczerpalną moc tworzenia a także jest moją determinacją do zmian zbudowaliśmy wyjątkowe miejsce -Salon Nefrezja z niepowtarzalnym klimatem domowego zacisza. To miejsce, w którym dbamy nie tylko o ciała swoich Gości ale również o ich duszę dlatego zudowaliśmy Zespół, który z entuzjazmem i pasją – każdego dnia, dba o Państwa zdrowie, urodę i dobre samopoczucie.

Tworzyliśmy to miejsce z sercem i mamy nadzieję, że Państwo je odczujecie odwiedzając nas.

Zapraszamy
NEFREZJA Beauty Salon

Drodzy Klienci

Salon NEFREZJA powstał z pasji, pracy i marzeń . W 2000 roku skończyłam policealną szkołę kosmetyczna z dyplomem. Od tego czasu zajmowałam się profesjonalnie kosmetyką pielęgnacyjną pracując w kilku salonach kosmetycznych w Krakowie. W 2003 roku wyjechałam do Wielkiej Brytanii, gdzie między innymi poszerzalam swoją wiedzę – pasję z zakresu kosmetologii. Będąc za granicą poznałam wielokulturowość oraz standardy panujące w najlepszych salonach kosmetycznych na świecie. Prowadziłam wtedy również swój salon aż do września 2008 roku, kiedy wróciłam do Polski.Mając doświadczenie zarówno pod względem kosmetologii oraz zarządzania małym salnem kosmetycznym w lipcu 2010 roku otworzyłam mobilny salon kosmetyczny gdzie sama realizowałam marzenia klientek o pięknym i zadbanym wyglądzie. Praktykując usługi kosmetyczne z dojazdem do klienta zyskałam z czasem duże grono klientów, które polecały moje usługi innym osobom. Moją pracę docenił wówczas miesięcznik URODA przyznając mi dyplom PROMUJĄCY wtedy SPRAWDZONE GABINETY, SALONY I SPA. Wtedy przyszedł czas na powstanie gabinetu stacjonarnego, który początkowo był niewielki ale nieustannie zapelniany przez klientów… Zaangażowanie i profesjonalizm szybko doceniły klientki. Dla nich postanowiłam poszerzyć salon o dodatkowe gabinety i bardziej rozbudowaną ofertę zabiegową. Z pomocą mojego męża, który jest artystą muzykiem , posiada niebotyczne pokłady energii, optymizmu, empatii do ludzi oraz niewyczerpalną moc tworzenia a także jest moją determinacją do zmian zbudowaliśmy wyjątkowe miejsce -Salon Nefrezja z niepowtarzalnym klimatem domowego zacisza. To miejsce, w którym dbamy nie tylko o ciała swoich Gości ale również o ich duszę dlatego zudowalismy Zespół, który z entuzjazmem i pasją – każdego dnia, dba o Państwa zdrowie, urodę i dobre samopoczucie.

Tworzyliśmy to miejsce z sercem i mamy nadzieję, że Państwo je odczujecie odwiedzając nas.

Zapraszamy
Sylwia Frej Stępień

„Wewnątrz każdej bryły węgla tkwi diament, który czeka, żeby się wydostać"

„Wewnątrz każdej bryły węgla tkwi diament, który czeka, żeby się wydostać"

-Terry Pratchett

Umów wizytę

Cennik

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem wszystkich naszych usług oraz zabiegów a w przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.

Rezerwacja booksy

Dzięki rezerwacji on-line możesz wybrać interesującą Cię usługę oraz umówić się na wizytę wygodnie i o każdej porze.

Umów bezpośrednio

Wyślij do nas wiadomość lub zadzwoń aby poznać więcej szczegółów naszej oferty lub umówić się na wizytę.

Masz pytanie?

Odezwij się do nas